; Възпитаниците на „Шото Витяз” с достойно представяне в Кранево | ПАРАЛЕЛ 44 __ ПОРТАЛЪТ

|

Възпитаниците на „Шото Витяз” с достойно представяне в Кранево

18 медала спечелиха възпитаниците на Карате клуб „Шото Витяз” от проведения преди дни в Кранево Международен турнир по карате за всички възрасти. В Спортен комплекс „Аквалайф„ си дадоха среща 15 клуба от четири държави с общо 200 състезатели, премерили сили в дисциплините ката и кумите.

В генералното класиране състезателите на „Шото Витяз” се класираха на осмо място с 2 златни, 8 сребърни и 8 бронзови медала. Медалисти станаха:

С първи места: Красен Николаев и Теодор Апостолов.

С втори места: Атакан Тансер, Онур Бингюнер, Ален Кьосев, Владислав Хърватиев, Силвена Кралева, Мартин Господинов, Гергана Енчева и Толга Тургут.

С трети места: Станислава Йорданова, Ростислав Василев, Виктор Стелианов, Емилиан Друмев, Бедри Бедри, Мурад Халвани, Христо Йорданов и Пламен Неделчев.