"Доростол"-Силистра започна с победа

Силистренският „Доростол“ спечели вчера първия си мач от прол

Силистренският „Доростол“ спечели вчера първия си мач от пролетния дял в Североизточната „В“ аматьорска футболна група с 4:0 срещу… гостуващия му „Ботев“ от Нови Пазар. Първият гол за силистренци вкара в 19-та минута Беадир Беадиров от дузпа, след като той бе съборен в наказателното поле на „Ботев“. Въпреки че гостите нямаха нищо общо с футбола, първото полувреме премина вяло и завърши при този резултат – 1:0.

Веднага след началото на второто полувреме обаче, доростолци решиха на бърза ръка мача. Новото попълнение в „Доростол“ Емануил Методиев покачи на 2:0, Станислав Събев направи 3:0 в 71-та минута, а крайното 4:0 оформи ветеранът Даниел Георгиев в самия край на мача. Освен Емануил Методиев, дебют с Доростол пред силистренска публика направиха още Радостин Йосифов и Добромир Бонев.