Силистренските волейболисти се запътиха към Висшата лига

С резултат 3:0 гейма силистренският Волейболен клуб „Елит“ победи тима на „Исперих“. В отделните геймове силистренци се наложиха с 25:16, 25:20, 25:20.

Това бе най-важният домакински мач за сезон 2018-2019 г. на Волейболен клуб „Eлит“ Силистра в борба за класиране в по-горна група. В момента отборът играе в редовния сезон на група „Б“ в НВГ. Президент и играещ треньор е Димитър Миланов. Следват плейофи за влизане във Висшата лига, където отборът бе допреди две години, при това с много добри изяви, макар и тогава предимно със състезатели от други градове.