; Силистренските стрелци с лък спечелиха трето отборно място | ПАРАЛЕЛ 44 __ ПОРТАЛЪТ

|

Силистренските стрелци с лък спечелиха трето отборно място

Трето място зае силистренският спортен клуб „Динамикс“ в проведеното в Габрово Държавно първенство по стрелба с лък на закрито. Надпревара бе за мъже, жени, младежи и девойки в стиловете компаунд и олимпийски /индивидуално и отборно/.

Организатор на проявата, съвместно с община Габрово бе Спортен клуб „Робин Худ“ /София/. Участваха 120 състезатели от цялата страна. Нашият отбор бе в състав Явор Христов, д-р Драгомир Димитров и Мирослав Миткин /на снимката тримата са заедно с Мирослав Миткин – старши, президент на клуба/. Преди една година в същия състав отборът ни стана републикански шампион на стрелба с лък рекърв при мъжете на първенство, проведено в Русе.